JAR

O filmie

Zleceniodawca: JAR Jaskólski Aromaty
Zdjęcia: 0 dni na planie
Montaż filmu: 2 tygodnie
Cel filmu: wykonanie prezentacji firmy wyłącznie z materiału zdjęciowego na krótko przed targami w Emiratch Arabskich

Dla marki JAR Aromaty mieliśmy możliwość stworzenia filmu promocyjnego, który będzie reklamą wyświetlaną na targach branżowych w kraju i za granicą. Istotą tego filmu reklamowego było ukazania działalności polskiego przedsiębiorstwa, które łączy tradycję z nowoczesnymi metodami produkcyjnymi. JAR Aromaty to producent aromatów i barwników spożywczych obecny na rynku o 1979 roku.

Głównym założeniem tego typu produkcji filmowej jest pokazanie działalności firmy oraz wartości jakimi się kieruje. Z uwagi na to, iż film był potrzebny Zleceniodawcy w możliwie jak najkrótszym terminie do realizacji filmowej wykorzystaliśmy zdjęcia z firmowego archiwum oraz ujęcia stockowe.

W filmie wykorzystane zostały ujęcia statyczne w formie zdjęć, video stockowe, a także wykresy i diagramy. Montaż filmu zajął naszej ekipie filmowej 14 dni, podczas których w oparciu o sugestie i potrzeby Klienta tworzyliśmy film reklamowy dedykowany kontrahentom i partnerom biznesowym JAR Aromaty. W tej realizacji filmowej zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług profesjonalnego lektora, który prowadzi narrację każdego ujęcia, a także dodaliśmy napisy, aby film reklamowy mógł zostać wyświetlony w każdych warunkach i nie tracił na przekazie podczas wyświetlania na wspomnianych targach, kiedy to często nie ma możliwości użycia sprzętu audio.

Filmy reklamowe oraz filmy promocyjne pozwalają na przedstawienie firmy na targach branżowych, spotkaniach biznesowych, a także są świetną reklamą na strony internetowe czy YouTube’a. Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu tego typu realizacji filmowych. W oparciu o naszą wiedzę i wizje Klienta powstają filmy rzetelnie oddające charakter i profil działalności przedsiębiorstwa.

Ujęcia z filmu