M2MTEAM

M2MTEAM film promocyjny / reklamowy

Zleceniodawca: M2MTEAM
Zdjęcia: 2 dni na planie
Montaż filmu: 7 dni
Cel filmu: promocja i przedstawienie usług firmy M2MTEAM

 

Z prawdziwą przyjemnością realizowaliśmy film reklamowy dla firmy M2MTeam, która zajmuje się nowoczesnymi systemami monitorowania temperatur, automatyzacją magazynowania, walidacją, a także innym zagadnieniami z zakresu systemów IT oraz robotyki. Przedsiębiorstwo M2M jest obecne na rynku od 2010 roku i swoje działania kieruje przede wszystkim w branże medyczną i farmację.

Głównym celem tego filmu promocyjnego było pokazanie usług, które świadczy przedsiębiorstwo M2M Team. Jako jedno z nielicznych na świecie produkuje ono urządzenia do magazynowania osocza krwi, systemy magazynowania w niskich temperaturach, systemy mapowania i walidacji oraz szereg innych usług technologicznych. Zdjęcia na planie filmowym trwały dwa dni. W tym czasie nasz operator filmowy nagrywał ujęcia w pomieszczeniach technicznych, laboratoriach, chłodniach oraz w plenerze (gdzie pomagał mu pilot drona, gdyż ta technika nagrywania również została wykorzystana w tej realizacji filmowej). Różnice temperatur były znaczące- na zewnątrz panował upał- 35 stopni Celsjusza, a w chłodniach temperatura spadała poniżej 40 kresek. W ujęciach wewnętrznych zastosowano profesjonalną kamerę filmową SONY FS700 z rekorderem ODYSSEY 7Q+, natomiast do kręcenia ujęć zewnętrznych wykorzystaliśmy DJI OSMO. Montaż filmu trwał tydzień, nasi specjaliści w oparciu o wytyczne Klienta stworzyli dynamiczny i ciekawy film reklamowy, idealny do prezentacji na targach branżowych, ale także do umieszczenia na stronie internetowej czy w serwise YouTube. Ta realizacji filmowa była dla nas niezwykle ciekawym doświadczeniem- spotkaniem z nowoczesnymi technologiami, a przede wszystkim z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w swoją pracę.

Filmy reklamowe ukazujące procesy technologiczne, nowoczesne rozwiązania z zakresu robotyki i automatyki to niezwykle przydatne narzędzie marketingowe dla firm z tej branży. Film jest najlepiej przyswajalnym środkiem przekazu, zdecydowanie korzystniej jest wysłać potencjalnemu klientowi krótkie video z prezentacją produktów, niż opisywać co mamy w swojej ofercie w treści wiadomości.

Posiadamy duże doświadczenie w tego typu realizacjach filmowych. Możemy zaproponować własny scenariusz lub dostosować się do koncepcji Zleceniodawcy. Gwarantujemy udaną współprace i świetny efekt końcowy!

Ujęcia z filmu